KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 1935099
nr 193 5099
Akvareller
4 st, Signerade, Vintermotiv, 35 x 55
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2002
400 kr
350 kr
400 kr